Organizatorzy

Sponsor Tytularny

Aktualności

powrót


Kia GAM partnerem Wroclaw Marathon Team

Miło nam poinformować, że Kia GAM dołącza do grona partnerów Wroclaw Marathon Team.

Jednym z głównych haseł marki Kia Motors jest „The Power to Surprise”. W praktyce oznacza to dynamiczny rozwój, nieustanne doskonalenie jakości zarówno produktu, jak i obsługi, wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom klientów, a także ciągłą potrzebę stawiania sobie nowych wyzwań i zaskakiwania perspektywicznym myśleniem. Jako Kia GAM, lider wśród dolnośląskich dealerów marki Kia, w pełni utożsamiamy się z tymi założeniami.

Kia GAM to największy autoryzowany dealer Kia Motors Polska na Dolnym Śląsku, a także lider sprzedaży i jakości obsługi w tym rejonie. Działamy od 1996 roku, wówczas zajmowaliśmy się naprawą samochodów wszystkich marek, z czasem wyspecjalizowaliśmy się w obsłudze marek japońskich i koreańskich. W 2000 roku zaczęliśmy na dobre współpracę z Kia Motors Polska, a trzy lata później rozpoczęliśmy sprzedaż samochodów tylko tej marki. Dwukrotnie otrzymaliśmy prestiżową nagrodę Kia Motors Platinium Dealer, honorującą dealerów spełniających najwyższe standardy obsługi klienta, co sytuuje nas w ścisłej europejskiej czołówce.

Obecnie  Kia GAM to autoryzowany salon  i serwis marki w Długołęce oraz Centrum Likwidacji Szkód przy ulicy Żmigrodzkiej we Wrocławiu. W 2015 roku planujemy otworzyć trzeci punkt – tym razem w Lubinie. Nasz zespół tworzy wysoko wykwalifikowany, profesjonalny i doświadczony personel, nastawiony na kompleksową obsługę klienta i spełnienie wszystkich jego oczekiwań.

Marka Kia Motors na całym świecie utożsamiana jest ze światem sportu, aktywnością fizyczną, ciągłym rozwojem i najwyższą jakością. Od wielu lat sponsoruje bądź partneruje największym imprezom sportowym, takim jak Mistrzostwa Świata i Europy w piłce nożnej czy turniej Australia Tennis Open. W organizowanych przez Młodzieżowe Centrum Sportu we Wrocławiu dwóch dużych imprezach: nocnym czerwcowym półmaratonie i wrześniowym maratonie odnaleźliśmy te same idee, które podziela Kia Motors: duch młodości, chęć rozwoju i pozytywnej zmiany, a także świadomość ekologiczną, a co za tym idzie zdrowy tryb życia.

Jako Kia GAM dostrzegamy ogromny potencjał i perspektywę rozwoju w obu wrocławskich imprezach biegowych. To przedsięwzięcia organizowane z zacięciem, ambicją i werwą. Razem z ich organizatorami pragniemy współtworzyć wizerunek Wrocławia jako prężnego miasta, zamieszkiwanego przez ludzi młodych duchem, ambitnych, chcących się rozwijać i żyć świadomie. Wierzymy, że wśród klientów naszych salonów znajduje się wiele osób podzielających te same wartości. Dlatego z przyjemnością wspieramy tegoroczne edycje wrocławskiego półmaratonu i maratonu.Data publikacji: 2015-04-15 18:13:01Biuro Organizacyjne Wrocław Maratonu
Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław
al. Ignacego Jana Paderewskiego 35; 51-612 Wrocław
tel. +48 71 733 40 60
fax +48 71 733 40 80
e-mail: biuro@wroclawmaraton.pl