Organizatorzy

Sponsor Tytularny

Aktualności

powrót


PKO Bieg Rodzinny jeszcze bardziej dostępny

W tym roku PKO Bieg Rodzinny staje się jeszcze bardziej dostępny!

Zapisać możecie się także przez internet - a pakiety będą do obioru w Sky Tower Galeria Handlowa już od 2 do 8 września lub w trakcie weekendu maratońskiego w Biurze 34. PKO Wrocław Maraton w godzinach otwarcia.

bieg_rodzinny.jpg

PKO Bieg Rodzinny to doskonała okazja, by "zarazić" swoich bliskich pasją biegową! Impreza towarzysząca 34. PKO Wrocław Maratonowi to propozycja zarówno dla mieszkańców Wrocławia jak i rodzin, które przybyły do Stolicy Dolnego Śląska razem ze swoimi najbliższymi – maratończykami.

Rodzinne zmagania od lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Rok temu w imprezie wzięło udział 3,5 tys. osób. W tym roku limit uczestników ustalono na 4000 osób! Amatorzy biegania, którzy wyruszą na trasę bezpośrednio po starcie 34. PKO Wrocław Maratonu ok. godz. 9.15, będą mieli do pokonania dystans 2 km. Zapisy do biegu zostały uruchomione 1 sierpnia.

Wydarzenie ma charakter otwarty, liczy się udział, a nie wynik. Mogą w niej wziąć udział wszyscy chętni - niezależnie od wieku. Zachęcamy do startu wspólnie ze znajomymi i bliskimi! Każdy z uczestników, który się zapisze otrzyma pamiątkową koszulkę techniczną wysokiej jakości - idealną do biegania.

Aby wziąć udział w biegu należy się zapisać i zapłacić symboliczne 10 zł za koszulkę i numer startowy. Zapisać się można:

1. TUTAJ
2. Od 2 września do 8 września – bezpośrednio w punkcie PKO Biegu Olimpijskiego w galerii handlowej Sky Tower we Wrocławiu (1 piętro)

Koszulkę i numer startowy można odebrać w terminie:
1. Od 2 do 8 września w punkcie PKO Biegu Olimpijskiego w galerii handlowej Sky Tower.
2. Od 9 września do 11 września w godzinach pracy biura Wrocław Maratonu – Stadion Olimpijski, Hala wielofunkcyjna AWF Wrocław.

Regulamin biegu dostępny jest TUTAJ

Z trasą biegu można zapoznać się TUTAJ

 

UWAGA! Liczba numerów startowych i koszulek ograniczona!

Data publikacji: 2016-08-05 11:53:03Biuro Organizacyjne Wrocław Maratonu
Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław
al. Ignacego Jana Paderewskiego 35; 51-612 Wrocław
tel. +48 71 733 40 60
fax +48 71 733 40 80
e-mail: biuro@wroclawmaraton.pl