Czas odlicza Zegarmistrz Doliński :
09-09-2018-09:00
Zapisz się !
Nasz profil na facebooku

Organizatorzy

Sponsor Tytularny

Aktualności

powrót


Podziękowania

W imieniu organizatorów jubileuszowego 35. PKO Wrocław Maratonu, szczerze dziękuję wszystkim spośród 4701 zawodników i zawodniczek, którzy wystartowali w biegu! Co roku od nowa przeżywamy razem z Wami emocje związane z pokonywaniem królewskiego dystansu ulicami Stolicy Dolnego Śląska. To dla nas ogromny zaszczyt móc zapewniać rzeszy maratończyków możliwość przemierzenia miasta i zmierzenia się z własnym organizmem na dystansie 42 195 metrów. Za każdym razem stanowi to dla nas nowe wyzwanie, a najlepszą nagrodą jaką możemy sobie wyobrazić są Wasze zmęczone, lecz uśmiechnięte i zadowolone twarze na mecie.

Tegoroczna edycja wrocławskiego maratonu była dla nas szczególna - z okazji jubileuszu biegu, przygotowaliśmy dla Was Izbę Pamięci Wrocław Maratonu. Dziękujemy za wszystkie przekazane pamiątki i Waszą obecność w miejscu poświęconym fascynującym dziejom naszego - i Waszego! - maratonu.

Po raz kolejny udowadniacie nam, że sport maratoński w Polsce wciąż ma się bardzo dobrze. Udało się nam pokazać także gościom z Europy, uczestnikom Mistrzostw Europy Masters w Maratonie, że Wrocław to prawdziwie gościnne Miasto Spotkań obdarzone niesamowitą atmosferą. To my - środowisko biegowe - stanowimy jedną z wizytówek Stolicy Dolnego Śląska!

Jeszcze raz dziękuję - do zobaczenia za rok!

Z poważaniem,

Wojciech Gęstwa
Dyrektor Wrocław Maratonu

Data publikacji: 2017-09-10 18:30:22Biuro Organizacyjne Wrocław Maratonu
Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław
al. Ignacego Jana Paderewskiego 35; 51-612 Wrocław
tel. +48 71 733 40 60
fax +48 71 733 40 80
e-mail: biuro@wroclawmaraton.pl