Organizatorzy

Sponsor Tytularny

Lista Aktualności

powrót


Szczęśliwego Nowego Roku!

W nadchodzącym Nowym Roku 2016 życzymy Wam wszelkiej pomyślności, dużo zdrowia, oraz jak najmniej kontuzji. Niech ten zbliżający się rok zaowocuje spełnieniem Waszych najskrytszych marzeń.

Wesołych Świąt!

Konferencja prasowa: ruszają zapisy do 34. PKO Wrocław Maratonu

16 grudnia w Barze Barbara odbyła się konferencja dotycząca wrocławskich biegów. Wrocławski półmaraton i maraton będą po raz kolejny organizowane dzięki współpracy z PKO Bankiem Polskim – sponsorem tytularnym. Największe imprezy biegowe na Dolnym Śląsku będą w tym roku nosiły nazwy: 4....czytaj więcej

Ruszamy ze zgłoszeniami !

Zapraszamy do udziału w 4. Nocnym Wrocław Półmaratonie ora 34. Wrocław Maratonie . Zapisy wystartują już w najbliższy piątek .

Moda na krótsze dystanse ...

Zapraszamy do przeczytania artykułu w najnowszym Słowie Sportowym . W nim wywiad z Dyrektorem wrocławskiego półmaratonu i maratonu - Wojciechem Gęstwą.

OŚWIADCZENIE ORGANIZATORÓW BIEGÓW NOMINOWANYCH DO IMPREZY ROKU 2015.

Wyniki konkursu na wybór Imprezy Roku 2015 są już wszystkim znane (imprezy biegowej oczywiście). Z tego miejsca chcieliśmy bardzo podziękować biegaczom, internautom, naszym sympatykom za głosowanie, organizowanie różnych akcji zachęcających do oddania swojego cennego głosu. Przeprowadzaliście...czytaj więcejBiuro Organizacyjne Wrocław Maratonu
Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław
al. Ignacego Jana Paderewskiego 35; 51-612 Wrocław
tel. +48 71 733 40 60
fax +48 71 733 40 80
e-mail: biuro@wroclawmaraton.pl

Sponsorzy i partnerzy

Patronat