Szanowni Biegacze i Biegaczki!

Szanowni biegacze i biegaczki!

 

Prawie cztery dekady historii wrocławskiego maratonu już za nami. Kolejny raz mieliśmy okazję spotkać się we Wrocławiu. Ponad trzy tysiące z Was wzięło udział w 37. edycji wrocławskiego maratonu dając z siebie wszystko, nierzadko osiągając swoje życiówki. Dziękuję za Wasze zaangażowanie, pot, każdy z kilometrów przemierzony ulicami Stolicy Dolnego Śląska.


37. PKO Wrocław Maraton nie mógł odbyć się bez setek osób zaangażowanych w jej przeprowadzenie: pracowników Młodzieżowego Centrum Sportu, służb porządkowych i wolontariuszy. Po raz kolejny składam im ogromne podziękowania – to efektem Waszej pracy było kolejne święto sportu biegowego w Stolicy Dolnego Śląska!


Już za rok czeka nas ogromna zmiana – wrocławski maraton wróci „do korzeni” – start znajdzie się w sąsiedniej gminie, a trasa poprowadzi chętnych biegaczy do Stolicy Dolnego Śląska przez okoliczne miejscowości – wierzymy, że będzie to nie tylko niespotykana pośród wielkich, miejskich maratonów nowość, ale i powrót do wspaniałych tradycji, dzięki którym będziemy mogli przemierzać królewski dystans, jednocześnie poznając okolice…
Dziękując za dotychczasowy wysiłek, jednocześnie zapraszam do udziału w biegach w Stolicy Dolnego Śląska: tegorocznym Wrocławskim Biegu Niepodległości, kolejnej edycji Nocnego Wrocław Półmaratonu i – zgodnie z tradycją – Wrocław Maratonu (tym razem w nowej

formie).

 

Do zobaczenia we Wrocławiu!

 

Wojciech Gęstwa

Dołącz się do rozmowy

Komentując za pomocą wtyczki DISQUS zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez DISQUS i jego partnerów. Wrocław Maraton nie zapisuje tych danych. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności Disqus pod komentarzami.