Hulajnogi Lime na 37. PKO Wrocław Maratonie

Zastanawiacie się, jak dojechać i wrócić z 37. PKO Wrocław Maratonu? Szukajcie hulajnóg firmy Lime! Znajdziecie je na miejscu imprezy w specjalnie oznaczonych punktach.
Dodatkowo dla pierwszych 500 osób przygotowaliśmy specjalny kod promocyjny PKOMARATONWRO, który umożliwi skorzystanie z hulajnóg bez opłaty za odblokowanie (kod aktywny od 12:00 w sobotę 14 września).

Lime to firma z siedzibą w San Francisco w Stanach Zjednoczonych zajmująca się wynajmem urządzeń współdzielonej mobilności, takich jak rowery miejskie, rowery elektryczne, hulajnogi elektryczne i współdzielone samochody. Lime była pierwszą firmą, która wprowadziła hulajnogi do Polski, aby ułatwić mieszkańcom życie w mieście.
Systemy oferują pojazdy bez stacji dokujących, które użytkownicy znajdują i
odblokowują za pośrednictwem aplikacji mobilnej, która zna lokalizację dostępnych
urządzeń za pośrednictwem GPS. Działamy w ponad 100 miastach w ponad 25 krajach, na 5 kontynentach! Nasi użytkownicy zrobili już ponad 65 milionów przejazdów. Dzięki temu, że coraz więcej osób wybiera hulajnogi zamiast samochodów, Lime przyczynia się do zmniejszenia emisji dwutlenku węgla.

Dołącz się do rozmowy

Komentując za pomocą wtyczki DISQUS zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez DISQUS i jego partnerów. Wrocław Maraton nie zapisuje tych danych. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności Disqus pod komentarzami.