Nabór na pacemakerów

Poszukujemy zawodników, którzy zdecydują się poprowadzić zawodników w 37. PKO Wrocław Maratonie. Pacemakerzy, bo o nich mowa, mogą się zapisywać do poszczególnych grup, w zależności od dostępnych miejsc na dany czas. Zapraszamy do podjęcia wyzwania.

 

Kogo szukamy? Przede wszystkim zawodniczek i zawodników, którzy poprowadzą grupy na określony czas. Niezbędne są możliwości sportowe oraz czucie tempa, które zapewni sukces tym, którzy powierzą kierowanie sobą na konkretny wynik.

Wyzwanie jest spore, dlatego w tym roku na najszybsze grupy poszukujemy osób nie tylko na cały dystans ale również takich, które poprowadzą jego pierwszą lub druga połowę (3:00,3:15, 3:30 – oczywiście po przebiegnięciu pierwszego etapu można dokończyć bieg jako zawodnik). Poniżej znajduje się formularz zgłoszeniowy. Zdajemy sobie sprawę, że na niektóre „czasówki” będzie więcej chętnych niż możliwości zorganizowania przez nas miejsc. Dlatego musimy zastrzec, że nie wszyscy chętni wezmą oficjalny udział w tym przedsięwzięciu.

Pacemakerzy będą prowadzić zawodników na:

 

2:59(oraz 50/50) 3:15(oraz 50/50) 3:30(oraz 50/50) 3:45 4:00 4:15 4:30 4:45


ZAPISY

 

INFORMACJE i lista obecnych "zająców"

 

Pacemakerzy

Zgłaszający się posiadają nie tylko doświadczenie w biegach długich, ale również prezentują osobiste rekordy na poziomie, który gwarantuje im swobodny bieg na dany czas. Wszyscy prowadzący postarają się aby tempo biegu było równe bez zbędnego szarpania czy przyspieszania. Pytania kieruj na

Dołącz się do rozmowy

Komentując za pomocą wtyczki DISQUS zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez DISQUS i jego partnerów. Wrocław Maraton nie zapisuje tych danych. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności Disqus pod komentarzami.

Może Cię zainteresować