Rzemieślnicze piwo od Brewery Hills w pakiecie startowym

Każdy uczestnik 37. PKO Wrocław Maratonu otrzyma do pakietu startowego rzemieślnicze piwo od Brewery Hills. Będzie to piwo rodzaju American Pale Ale o nazwie Lazy Light z okolicznościową etykietą 37. PKO Wrocław Maratonu!

Brewery Hills to nowofalowe piwo rzemieślnicze z samego serca Dolnego Śląska - Wrocławia. Założycielką i pomysłodawczynią konceptu jest malarka i wieloletnia piwowarka domowa - Kasia Puchała. Przez lata tworzyła i udoskonalała domowe receptury, szukała inspiracji i degustowała najlepsze piwa 
z Polski i świata. Wiosną 2019 roku światło dzienne ujrzał browar Brewery Hills. W trakcie kilku miesięcy obecności na rynku, ze znakiem jakości Brewery Hills, w Polsce ukazało się 5 różnych piw, każdy w innym stylu:

 

Lazy Delight


Lekkie Pale Ale o wyraźnie cytrusowo-chmielowym, świeżym aromacie, wytrawnie delikatne i orzeźwiające w smaku, z umiarkowaną acz wyraźną goryczką. American Pale Ale w najlepszym wydaniu.

 

Golden Haze

 

Wyraźnie zamglone Hazy Ale o owocowo-chmielowym aromacie, w smaku subtelnie słodkie z delikatną goryczką, bardzo łatwe w odbiorze. Nowofalowe podejście do klasyki piwnej rewolucji.

 

Lemon Trip


Kwaśne piwo z dodatkiem soku i świeżej skórki cytryny, aromat 
to połączenie cytryny i chmielu, w smaku wyraźnie kwaśne z zaznaczoną podbudową słodową, zbalansowane, bardzo orzeźwiające. Idealne na lato. Doskonałe połączenie wszystkiego co przyniosła piwna rewolucja.

 

90210


Solidnie nachmielona podwójna IPA w stylu West Coast. Jasna, mocna, klarowna, o obłędnie intensywnym, chmielowym, cytrusowo-żywicznym aromacie z wysoką goryczką, która jest kontrowana tylko lekko zaznaczoną słodowością. Ikona piwnej rewolucji.

 

El Bandido


Mocny zawodnik, podwójnie nachmielona, podwójna IPA. Mocarne, bardzo zbalansowane piwo pełne tego co najlepsze. W aromacie chmielowe, żywiczno-owocowe ze słodko - karmelową nutą. Wyraźnie gorzkie, zbalansowane słodowością, ociekające smakiem.

 

Dlaczego Brewery Hills? To bardzo proste. Etykiety, którymi opatrzone są piwa to elementy obrazów Kasi, które sprzedawane są przede wszystkim nie gdzie indziej, a właśnie w Los Angeles. Stamtąd już rzut beretem do Beverly Hills. Brewery Hills po prostu nie mogło nazywać się inaczej. Piwa powstają w Browarze Bartek. Dostępne są w najlepszych sklepach i pubach w całej Polsce.

brewery hills 5butelek

 

 

Dołącz się do rozmowy

Komentując za pomocą wtyczki DISQUS zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez DISQUS i jego partnerów. Wrocław Maraton nie zapisuje tych danych. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności Disqus pod komentarzami.