Wrocławski Bieg Niepodległości 2020 odwołany

Ze względu na utrzymującą się na świecie pandemię COVID-19, powodującą możliwe zagrożenie zdrowia i życia, Wrocławski Bieg Niepodległości nie odbędzie się w tym roku.


Notowany w ostatnim okresie wzrost liczby zachorowań, możliwe wprowadzenie dodatkowych obostrzeń, a przede wszystkim względy bezpieczeństwa, spowodowały decyzję o odwołaniu wydarzenia.


Priorytetem przy organizacji tego typu biegów jest zawsze wspomniane bezpieczeństwo. W obecnej sytuacji zorganizowanie Biegu Niepodległości w centrum dużego miasta oznaczałoby wystawienie na potencjalne zagrożenie kilku tysięcy osób: uczestników, wolontariuszy, pracowników służb porządkowych oraz organizatorów.


Mając na uwadze stworzenie bezpiecznej alternatywy, by umożliwić wrocławianom świętowanie Dnia Niepodległości w warunkach odpowiadających pandemicznej rzeczywistości, przygotowana zostanie inna impreza - typu rekreacyjnego - która odbędzie się 11 listopada. Szczegóły już niebawem!


Zachęcamy do śledzenia naszych stron internetowych i mediów społecznościowych.


Serdecznie prosimy o wyrozumiałość i zachęcamy do udziału w nowej imprezie.


Dyrekcja Wrocławskiego Biegu Niepodległości

Dołącz się do rozmowy

Komentując za pomocą wtyczki DISQUS zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez DISQUS i jego partnerów. Wrocław Maraton nie zapisuje tych danych. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności Disqus pod komentarzami.

Może Cię zainteresować