O biegu

PKO Bieg Rodzinny to doskonała okazja, by "zarazić" swoich bliskich pasją biegową! Impreza towarzysząca 37. PKO Wrocław Maratonowi to propozycja zarówno dla mieszkańców Wrocławia jak i rodzin, które przybyły do Stolicy Dolnego Śląska razem ze swoimi najbliższymi – maratończykami. W PKO Biegu Rodzinnym nie będzie dokonywany pomiar czasu i nie będą prowadzone klasyfikacje.


Start i Meta 15 września 2019 r. o godz. 9:15 (bezpośrednio po starcie uczestników ostatniej strefy czasowej 37.PKO Wrocław Maratonu) - tor żużlowy Stadionu Olimpijskiego (w miejscu startu i mety 37. PKO Wrocław Maratonu). Dystans: ok. 1,5 km.

Opłata symboliczna za jednego uczestnika - 20 zł. W ramach opłaty za pakiet startowy uczestnik otrzymuje podczas weryfikacji w Sekretariacie Biegu
koszulkę i numer startowy, a bezpośrednio po ukończeniu biegu, w miejscu mety, wręczany będzie medal pamiątkowy.

Zapisy wyłącznie drogą internetową:
www.wroclawmaraton.pl - zakładka "PKO Bieg Rodzinny" lub TUTAJ
Warunkiem udziału jest zgłoszenie się do biegu w dniach od 30 lipca do 10 września 2019 roku. Zgłoszenia będą przyjmowane do wyczerpania limitu 1000 miejsc! Prosimy nie zwlekać z zapisami!
Odbiór pakietów startowych w punkcie PKO Biegu Rodzinnego - Hala Wielofunkcyjna AWF Wrocław (obok Biura 37. PKO Wrocław Maratonu):
13 września 2019 r. w godz. 14:00-22:00,
14 września 2019 r. w godz. 9:00-22:00,
15 września 2019 r. w godz. 5:30-8:00.


UPOWAŻNIENIE DO ODBIORU PAKIETU


Dopuszcza się możliwość odbioru pakietu startowego przez osobę trzecią, po uprzednim okazaniu podpisanego przez zawodnika UPOWAŻNIENIA. Zobowiązuje się osobę upoważnioną do odbioru pakietu startowego dla zawodnika PKO Biegu Rodzinnego do zapoznania się z klauzulą informacyjną stanowiącą treść punktu VI regulaminu PKO Biegu Rodzinnego.

 trasa bieg rodzinny