wroclawwrocisilniejszy

Szanowni Państwo,

Z przykrością informujemy, iż ze względu na ciągłe zagrożenie zdrowia i życia spowodowane pandemią,

konieczność dostosowania do zaostrzonych procedur bezpieczeństwa i brak pewności, co do okresu ich obowiązywania,

38. PKO Wrocław Maraton zostaje w bieżącym roku odwołany.

Więcej informacji znajdą Państwo tutaj >>

Zapraszamy za rok!

zwycięzca: Henryk Warszawski czas: 2:38:30 ukończyło:129
1983

zwycięzca: Tadeusz Sitek czas: 2:33:34 ukończyło:129
1984

zwycięzca: Józef Szołtysik czas: 2:26:06 ukończyło:319
1985

zwycięzca:Zbigniew Siemaszko czas: 2:23:48 ukończyło:370
1986

zwycięzca: Zbigniew Siemaszko czas: 2:20:48 ukończyło:421
1987

zwycięzca: Mojmir Laniček czas: 2:30:18 ukończyło:346
1988

zwycięzca: Grzegorz Lisowski czas: 2:24:19 ukończyło:289
1989

zwycięzca: Stanisław Jaworski czas:2:28:44 ukończyło:329
1990

zwycięzca:Tadeusz Ławicki czas: 2:15:32 ukończyło:392
1991

zwycięzca:Tadeusz Ławicki czas: 2:15:25 ukończyło:438
1992

zwycięzca:Tadeusz Ławicki czas: 2:19:52 ukończyło:419
1993

zwycięzca:Tadeusz Ławicki czas: 2:24:09 ukończyło:372
1994

zwycięzca: Wiesław Pałczyński czas: 2:16:31 ukończyło:437
1995

zwycięzca: Mirosław Plawgo czas: 2:13:52 ukończyło:434
1996

zwycięzca:Stepan Langat czas:2:13:59 ukończyło:509
1997

zwycięzca: Julius Mtibani czas:2:17:58 ukończyło:537
1998

zwycięzca: Piotr Pobłocki czas: 2:16:13 ukończyło:603
1999

zwycięzca:Marek Dryja czas: 2:21:23 ukończyło:469
2000

zwycięzca: Bogdan Dziuba czas: 2:19:24 ukończyło:506
2001

2:13:28 REKORD MARATONU WROCŁAWSKIEGO !

zwycięzca:Vladzimir Tsyamchyk czas: 2:13:28 ukończyło:809
2002

zwycięzca: Mykhayl Iveruk czas: 2:17:18 ukończyło:678
2003

zwycięzca: Marcin Fehlau czas: 2:15:13 ukończyło:953
2004

zwycięzca: Rauben Toroitich czas: 2:14:55 ukończyło:923
2005

zwycięzca:Rotich Richard czas: 2:18:17 ukończyło:798
2006

zwycięzca: Taras Salo czas:2:18:04 ukończyło:1201
2007

zwycięzca: Wilfred Cheserek czas: 2:19:51 ukończyło:1041
2008

zwycięzca:Julius Kilimo czas:2:16:59 ukończyło:1733
2009

zwycięzca: Sammy Kemeli Limo czas:2:16:15 ukończyło:1988
2010

zwycięzca: Vincent Kipchirchir czas:2:20:20 ukończyło:2773
2011

zwycięzca: Edwin Kirui czas: 2:15:32 ukończyło:3900
2012

zwycięzca:Phalex Katembu czas: 2:18:53 ukończyło:3501
2013

zwycięzca: Felix Kipkorir Kangogo czas:2:13:41 ukończyło:3840
2014

zwycięzca: Silas Kiprono Too czas:2:20:00 ukończyło:4757
2015

zwycięzca:Cosmas Mutuku Kyeva czas: 2:14:38 ukończyło:4125
2016

zwycięzca: Abel Kibet Rop czas:2:13:36 ukończyło:4630
2017

zwycięzca: Bor Barnabas Kipyego czas: 2:17:47 ukończyło:3560
2018

zwycięzca: BKYEVA Cosmas Mutuku (Kenia) czas: 02:13:32 ukończyło:3187
2019